Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna (Intralipoterapia) jest zabiegiem pozwalającym na eliminację depozytów tkanki tłuszczowej, bez ingerencji chirurgicznej. Nie jest to metoda odchudzania całego ciała, a jedynie zabieg modelujący wybrane obszary. Zabiegi przynoszą najlepsze efekty u osób z niewielkimi otłuszczeniami.

Jak to działa?

Zabieg polega na iniekcji do tkanki tłuszczowej małych ilości odpowiednio dobranej substancji leczniczej rozpuszczającej błony komórkowe, w celu miejscowej redukcji tkanki tłuszczowej i poprawy napięcia skóry. Uwolniony tłuszcz jest następnie usuwany w sposób naturalny za pomocą układu limfatycznego i ostatecznie wydalany z organizmu.

Jak długo trawa kuracja?

Terapię prowadzimy w cyklu, który trwa kilka do kilkunastu tygodni. Zazwyczaj potrzebne jest 3 do 4 zabiegów w odstępie 2-3 tygodni.

Po jakim czasie widać efekty zabiegów?

Reakcja organizmu na intralipoterapię jest zróżnicowana i indywidualna. Szybkość redukcji otłuszczeń zależy również od grubości tkanki tłuszczowej w obszarze ciała, z którego chcemy usunąć tłuszcz. Przeciętnie już po pierwszym zabiegu pacjenci zgłaszają około 2cm zmniejszenie obwodu w miejscu podania preparatu.

ZMIEŃ SWOJE ZDROWIE I WYGLĄD

Zadzwoń w celu konsultacji 604-219-471.
Wypracujemy najbardziej satysfakcjonujące Cię rozwiązania, które pozwolą Ci czuć się i wyglądać mlodo!