PLASMA LIFTING

Urządzenie z generatorem plazmy wytwarza kontrolowaną mikro wiązkę plazmy dzięki jonizacji gazów z powietrza. Strumień plazmy, która powstaje między końcówką aparatu a skórą pacjenta powoduje odparowanie naskórka. W efekcie następuje miejscowe uniesienie skóry, efekt liftingu oraz poprawa napięcia i uelastycznienie. Co ważne zabieg wykonywany jest punktowo, bez oddziaływania na otaczające zdrowe tkanki.

Jak to działa?

Na skutek prądu elektrycznego dużej częstotliwości wytwarzanego w urządzeniu między końcówką głowicy a skórą pacjenta dochodzi do jonizacji gazów z powietrza i tworzy się plazma. Skoncentrowana wiązka plazmy powoduje odparowanie naskórka i obkurczanie skóry, co w efekcie powoduje uniesienie powieki i wygładzenie drobnych zmarszczek. Pod wpływem wysokiej temperatury plazmy w miejscu poddanym działaniu tworzą się brązowe strupki, które odpadają samoistnie po ok 5-7 dniach. Urządzenie działa jedynie w warstwie naskórka, nie uszkadzając warstwy podstawnej skóry właściwej.

JAK DŁUGO TRAWA KURACJA?

Podnoszenie powiek - zabieg jednorazowy, można go powtórzyć, ale nie wcześniej niż po 4 tygodniach „Kurze łapki” i inne zmarszczki - spłycają się po jednym zabiegu, powtórzenie nie jest konieczne Zabiegi na blizny i rozstępy - wykonujemy w serii w odstępach 2 tygodni Lifting twarzy, drugiego podbródka i szyi - wymaga 5-6 zabiegów co 4 dni

PO JAKIM CZASIE WIDAĆ EFEKTY ZABIEGÓW?

Efekty zabiegu są widoczne po upływie 7-10 dni. Po zabiegu skórę należy chronić przed promieniowaniem słonecznym przez okres 2-3 tygodni.

ZMIEŃ SWOJE ZDROWIE I WYGLĄD

Zadzwoń w celu konsultacji 604-219-471.
Wypracujemy najbardziej satysfakcjonujące Cię rozwiązania, które pozwolą Ci czuć się i wyglądać mlodo!