TERAPIA PEPTYDOWA DR CYJ HAIR FILLER

DR. CYJ HAIR FILLER to rewolucyjny zabieg hamujący wypadanie włosów i przyspieszający ich odrost poprzez pobudzenie krążenia i rewitalizację mieszków włosowych.

Prace na tym preparatem trwały ponad 10 lat – ich zwieńczeniem jest nowa opatentowana formuła 7 rewolucyjnych peptydów i kwasu hialuronowego. Innowacyjność DR.CYJ Hair Filler to nie tylko sam jego skład, ale również nowa opatentowana technologia Przedłużonego Uwalniania Substancji Aktywnych – „Sustained Release Technology” - działa jeszcze aż 14 dni po aplikacji.

Jak to działa?

Siedem rewolucyjnych peptydów w środowisku kwasu hialuronowego powoduje bezpośrednio pobudzenie krążenia w obrębie mieszków włosowych oraz stymulację wzrostu nowych włosów. Dochodzi do zablokowania wpływu dihydrotestosteronu (DHT), który wywołuje proces łysienia oraz aktywacji wzrostu włosów, pobudzenia komórek macierzystych i odżywienia osłabionych cebulek włosa.

Peptydowa terapia włosów przeznaczona jest równo dla kobiet, jak i mężczyzn, nie tylko w przypadku łysienia androgenowego, ale także spowodowanego stresem, złą dietą, częstym farbowaniem lub też niewłaściwą pielęgnacją włosów i skóry głowy. Zabieg także świetnie wzmacnia włosy przed i po przeszczepie.

JAK DŁUGO TRAWA KURACJA?

Zabieg z wykorzystaniem preparatu Dr. Cyj Hair Hiller polega na wykonaniu serii wkłuć w skórę głowy w powierzchniowe warstwy skóry właściwej. Cała sesja trwa ok. 30 minut i jest właściwie bezbolesna.

Zaleca się wykonanie serii co najmniej 4 zabiegów w odstępie 2 tygodni każdy. Aby wzmocnić oraz przyśpieszyć efekty terapii można łączyć mezoterapię DR. CYJ HAIR FILLER z osoczem bogato płytkowym. Dla podtrzymania efektu zaleca się zabieg przypominający po 6 miesiącach.

PO JAKIM CZASIE WIDAĆ EFEKTY ZABIEGÓW?

Już pierwszy zabieg zatrzymuje wypadanie włosów. Natomiast kolejne zabiegi pobudzają krążenie i rewitalizują mieszki włosowe przyspieszając odrost włosów. Efekt jest widoczny przez rok.

ZMIEŃ SWOJE ZDROWIE I WYGLĄD

Zadzwoń w celu konsultacji 604-219-471.
Wypracujemy najbardziej satysfakcjonujące Cię rozwiązania, które pozwolą Ci czuć się i wyglądać mlodo!