ULFIT – HIFU NAJNOWSZEJ GENERACJI

HIFU - nieinwazyjny lifting twarzy i ciała

Zabieg HIFU uznawany jest za jeden z skuteczniejszych zabiegów ujędrniających i liftingujących skórę

Pozwala na uzyskanie długotrwałego efektu liftingu ciała i twarzy. Efekt widoczny jest już po jednym zabiegu i utrzymuje się do 2 lat.

ULIFT jest to urządzenie medyczne wykorzystujące zaawansowaną technologię wysokoenergetycznej fali ultradźwiękowej High Intensity Focused Ultrasound (HIFU).

Jak to działa?

Podgrzewa wybrane partie skóry, co powoduje obkurczanie tkanki, natomiast dzięki prowokowaniu mikrouszkodzeń komórki rozpoczynają regenerację i produkcję zupełnie nowego kolagenu.

Dzięki technologii HIFU - ULIFT możesz pozbyć się zwiotczałej skóry nawet z najbardziej problematycznych miejsc, jednocześnie je wyszczuplając i w wyraźny sposób ujędrniając. Zabieg jest skuteczny do wyszczuplania i liftingu wiotkiej skóry twarzy, szyi, dekoltu, ramion (tzw. pelikany), pośladków, brzucha po ciąży lub utracie wagi.

Urządzenie z powodzeniem stosowane jest również w przypadku nadmiaru tkanki tłuszczowej w problematycznych miejscach takich jak: boczki, brzuch lub uda.

Fala ultradźwiękowa jest skupiana na różnej głębokości skóry, czy tkanki podskórnej, gdzie znajduje się tkanka tłuszczowa – 1.5, 3.0, 4.5, 6.0, 9.0 i 13 mm.

JAK DŁUGO TRAWA KURACJA?

Zabieg HIFU jest najczęściej jednorazowy. Efekty utrzymują się nawet 2 lata.

PO JAKIM CZASIE WIDAĆ EFEKTY ZABIEGÓW?

Pierwsze efekty zabiegu HIFU można zauważyć bezpośrednio po zabiegu, ze względu na obkurczanie się włókien kolagenowych, przez co skóra staje się bardziej napięta. Jednak to co najważniejsze, dzieje się przez kilka kolejnych tygodni, do 3 miesięcy po zabiegu. W pełni efekt zabiegu można ocenić po 6 miesiącach, kiedy następuje pełna przebudowa tkanek.

ZMIEŃ SWOJE ZDROWIE I WYGLĄD

Zadzwoń w celu konsultacji 604-219-471.
Wypracujemy najbardziej satysfakcjonujące Cię rozwiązania, które pozwolą Ci czuć się i wyglądać mlodo!