MEZOTERAPIA

Mezoterapia igłowa jest niechirurgiczną metodą wykorzystywaną w celu odbudowy, odżywienia i rewitalizacji skóry oraz w leczeniu niektórych stanów chorobowych skóry, poprzez wstrzykiwanie bardzo małych objętości substancji aktywnych i leczniczych śródskórnie lub podskórnie.

Jak to działa?

W normalnych warunkach warstwa rogowa naskórka stanowi szczelną barierę, zapobiegającą przenikaniu różnych substancji w głąb skóry. W celu ominięcia tej niedogodności opracowana została metoda mezoterapii igłowej, polegająca na bezpośrednim dostarczeniu do skóry i tkanki podskórnej substancji biologicznie czynnych. Pozwala to na osiągnięcie wysokiej skuteczności i efektywności działania miejscowego. Roztwory przygotowywane do iniekcji są zwykle mieszaniną kilku substancji aktywnych, dobieranych w zależności od rodzaju zabiegu oraz potrzeb pacjenta.

Jak długo trawa kuracja?

Ilość zabiegów oraz ich częstotliwość uzależniona jest od stanu skóry oraz oczekiwań pacjenta. W intensywnej fazie zaleca się wykonanie ok. 4 zabiegów w odstępach 2-3 tygodniowych. Dla utrzymania efektów zaleca się wykonywanie zabiegu raz na miesiąc przez okres mniej więcej sześciu miesięcy. W późniejszej fazie zaleca się 2-3 zabiegi w roku.

Po jakim czasie widać efekty zabiegów?

Rezultaty zabiegu widoczne są już po pierwszych zabiegach, jednak w celu utrzymania i wzmocnienia efektów konieczne jest powtarzanie zabiegów.

ZMIEŃ SWOJE ZDROWIE I WYGLĄD

Zadzwoń w celu konsultacji 604-219-471.
Wypracujemy najbardziej satysfakcjonujące Cię rozwiązania, które pozwolą Ci czuć się i wyglądać mlodo!