Lipoliza


Swoja walkę o atrakcyjny wygląd, większość osób zaczyna zazwyczaj od pracy nad sylwetką. Szczupłe, wymodelowane ciało, jest dziś, bowiem, nie mniej ważne niż ładna twarz. Tkanka tłuszczowa, pomimo diety i ćwiczeń fizycznych, z niektórych miejsc nie znika. Do niedawna jedynym możliwym rozwiązaniem, było w takich przypadkach poddanie się operacji odsysania tkanki tłuszczowej, czyli liposukcji. Liposukcja, choć najczęściej bardzo skuteczna, jest jednak zabiegiem inwazyjnym, bolesnym i wymagającym rekonwalescencji. Dlatego też nie wszyscy, pragnący pozbyć się niechcianych fałdek tłuszczowych, byli w stanie się na niego zdecydować.

Lipoliza jest nowoczesną metodą medycyny estetycznej, której zadaniem jest nieoperacyjne usunięcie miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej w określonych okolicach ciała.

Zabieg ten cieszy się znaczną popularnością. Pacjent nie musi zostawać w klinice, poddawać się znieczuleniu zaś po zabiegu można wrócić do codziennych obowiązków.

Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna (Intralipoterapia) jest zabiegiem pozwalającym na eliminację depozytów tkanki tłuszczowej, bez ingerencji chirurgicznej. Nie jest to metoda odchudzania całego ciała, a jedynie zabieg modelujący wybrane obszary. Zabiegi przynoszą najlepsze efekty u osób z niewielkimi otłuszczeniami.Dowiedz się więcej...

ZMIEŃ SWOJE ZDROWIE I WYGLĄD

Zadzwoń w celu konsultacji 604-219-471.
Wypracujemy najbardziej satysfakcjonujące Cię rozwiązania, które pozwolą Ci czuć się i wyglądać mlodo!