FRAKCYJNA RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA

Radiofrekwencja RF to fale elektromagnetyczne o częstotliwości fal radiowych, które emitowane do skóry powodują mocne jej ogrzanie od naskórka aż do skóry właściwej. W ten sposób wywołuje się szok termiczny prowadzący do wzbudzenia procesów regeneracji i przebudowy struktury kolagenowej.

Radiofrekwencja mikroigłowa jest metodą pozwalającą na dostarczenie energii fal radiowych za pomocą mikrona kłuć na określoną głębokość skóry. Połączenie tych dwóch terapii w jedną, zwiększa efektywność i bezpieczeństwo kuracji. Za sprawą mikroigieł, impuls fal radiowych generowany jest bezpośrednio do obszaru zabiegowego, co daje niesamowite rezultaty. Głębokie rozstępy zaczynają się zapełniać i tym samym zanikać.

Jak to działa?

Innowacyjnym rozwiązaniem zastosowanym w urządzeniu są mikroigły przez które emitowane są wiązki fal radiowych bezpośrednio do wewnątrz tkanki. Podczas zabiegu głowica urządzenia jednocześnie nakłuwa i podgrzewa skórę, w efekcie czego następuje stymulacja fibroblastów do syntezy nowego kolagenu i elastyny. Synergia działania mechanicznego i wysokiej temperatury przynosi rewelacyjne efekty w terapiach odmładzających, przy leczeniu blizn, rozstępów, zwiększonym wydzielaniu gruczołów potowych i łojowych. Ingerencja dotycząca głębokich warstw skóry powoduje świetne efekty odmłodzenia, a stare blizny ulegają przebudowie i redukcji. Głębokie rozstępy zaczynają się zapełniać nowym kolagenem i tym samym zanikać. Pod wpływem wysokiej temperatury uwalnianej w okolicach gruczołów łojowych i potowych można wpłynąć na zmniejszenie wydzielania potu i serum.

JAK DŁUGO TRAWA KURACJA?

Efekt RF mikroigłowej jest w pełni widoczny około trzech miesięcy po zabiegu. Aby uzyskać długotrwały efekt liftingu, zalecane jest wykonanie 2-6 zabiegów w minimum miesięcznych odstępach.

PO JAKIM CZASIE WIDAĆ EFEKTY ZABIEGÓW?

Efekty RF mikroigłowej można podzielić na bezpośrednie i odległe. Bezpośrednio po zabiegu następuje obkurczanie się włókien kolagenowych, przez co skóra staje się bardziej napięta. Jednak to co najważniejsze, dzieje się przez kilka kolejnych tygodni, do 3 miesięcy po zabiegu. Następuje wówczas stymulacja powstawania nowego kolagenu, skręcania się i zagęszczania jego włókien oraz budowania między nimi nowych wiązań. Skóra staje się przez to jędrniejsza i sprężysta. Dzięki odbudowie kolagenu wypełniają się drobne zmarszczki. Ta metoda daje dobre efekty przy usuwaniu zmarszczek w okolicy oczu, a także przy podnoszeniu skóry i poprawie jej elastyczności.

a - przed b - po

ZMIEŃ SWOJE ZDROWIE I WYGLĄD

Zadzwoń w celu konsultacji 604-219-471.
Wypracujemy najbardziej satysfakcjonujące Cię rozwiązania, które pozwolą Ci czuć się i wyglądać mlodo!