Karboksyterapia

Terapia dwutlenkiem węgla - karboksyterapia, polega na śródskórnym lub podskórnym precyzyjnym wstrzykiwaniu kontrolowanych dawek dwutlenku węgla (CO2), przy użyciu specjalnego urządzenia.

Badania kliniczne wykazują, że iniekcje CO2 wpływają na zwiększenie procesów naprawczych poprzez tworzenie nowych naczyń krwionośnych, rozszerzenie istniejących oraz aktywację uwalniania tłuszczu z komórek tłuszczowych.

Karboksyterapia wykazuje dużą efektywność w redukcji cellulitu sięgającą 89%, tkanki tłuszczowej w 41%. Poprzez aktywację procesów naprawczych i stymulację tworzenia naczyń krwionośnych dochodzi do redukcji blizn i rozstępów nawet o 76%.

W obszarze podawanym zabiegowi dochodzi ponadto do znaczącego wzrostu produkcji kolagenu i elastyny (ok 40%), co łącznie z aktywacją przepływu naczyniowego i zwiększeniu dopływu tlenu oraz substancji odżywczych prowadzi do redukcji zmarszczek i regeneracji skóry.

Badania wykazują również bardzo wysoką skuteczność karboksyterapii w niwelowaniu cieni pod oczami oraz wypadania włosów.Karboksy-lifting - zabieg karboksyterapii z użyciem pistoletu do infuzji pozwala na przeprowadzenie wieloigłowej infuzji CO2, co powoduje silną stymulację fibroblastów i intensywną produkcję włókien kolagenu i elastyny. W efekcie następuje wzrost napięcia skóry, podniesienie owalu twarzy, wygładzenie zmarszczek i wyrównanie kolorytu skóry. Zadowalający efekt można osiągnąć już po 3 zabiegach wykonanych w odstępach 3-4 tygodni.

CarboxyTherapy TM, model DUAL MC2

jeden z najbardziej zaawansowanych aparatów do karboksyterpii na świecie. Posiada wysokie, w pełni regulowane przepływy dwutlenku węgla, automatyczne podgrzewanie gazu, co łagodzi odczucia bólowe, możliwość łączenia zabiegów karboksyterapii z mezoterapią lub osoczem bogatopłytkowym w tym samym czasie, co daje lepsze efekty zabiegowe.

ZMIEŃ SWOJE ZDROWIE I WYGLĄD

Zadzwoń w celu konsultacji 604-219-471.
Wypracujemy najbardziej satysfakcjonujące Cię rozwiązania, które pozwolą Ci czuć się i wyglądać mlodo!