LASEROWY PEELING WĘGLOWY

Laserowy peeling węglowy to zabieg wykorzystujący promieniowanie wysokoenergetycznego lasera Nd:Yag Q-Switch i koloidalnej zawiesiny węgla.

Jak to działa?

Podczas zabiegu pod wpływem światła laserowego dochodzi jakby do „mikroeksplozji” drobinek węgla, które wnikają w najdrobniejsze nierówności, zagłębienia oraz pory skóry. Dzięki temu dochodzi do oczyszczenia i zwężenia porów skóry, ujednolicenia kolorytu, zwiększenia napięcia i elastyczności skóry. Po serii zabiegów skóra staje się bardzo gładka, jakby porcelanowa. Ze względu na skojarzenie wyglądu twarzy po zabiegach z gładkością twarzy porcelanowych chińskich lalek, zabieg ten określany jest czasem nazwą „China Doll Peel”. Natomiast ze względu na dużą popularność wśród gwiazd Hollywood, zabieg ten można spotkać również pod nazwą „Hollywood peel”.

JAK DŁUGO TRAWA KURACJA?

Najlepsze efekty osiąga się po 3-5 zabiegach wykonywanych co 2 tygodnie. Zaletą zabiegu jest niemal całkowita bezbolesność oraz brak jakiejkolwiek rekonwalescencji pozabiegowej. Dlatego często traktowany jest jako zabieg bankietowy, który możemy wykonać na kilka godzin przed imprezą, czy balem.

PO JAKIM CZASIE WIDAĆ EFEKTY ZABIEGÓW?

Efekty widać niemal natychmiast po zabiegu i kumulują się po każdym zabiegu. Po cyklu 3-5 zabiegów efekty bywają czasem spektakularne.

ZMIEŃ SWOJE ZDROWIE I WYGLĄD

Zadzwoń w celu konsultacji 604-219-471.
Wypracujemy najbardziej satysfakcjonujące Cię rozwiązania, które pozwolą Ci czuć się i wyglądać mlodo!