PEELINGI FOTODYNAMICZNE (Renophase)

Peelingi fotodynamiczne (PTD) są absolutnym przełomem w dziedzinie peelingów medycznych. Wykorzystywane są w nowatorskiej metodzie synergii kwasów organicznych oraz intensywnego światła pulsacyjnego. Peelingi fotodynamiczne oferują wyjątkową fotoregenerację komórkową, która prowadzi do znacznego remodelingu konturów twarzy, zwiększenia gęstości skóry i redukcji zmarszczek w ciągu zaledwie 5 tygodni! Najważniejszym medycznym peelingiem PTD jest peeling 5-CR Chlorophylline.

CO TO JEST PEELING 5-CR CHLOROPHYLLINE?

Zabieg 5-CR Chlorophylline należy do rodziny peelingów fotodynamicznych. Zastosowane w nim składniki aktywne zwiększają odpowiedź komórek na światło, aktywując w ten sposób proces naprawy skóry.

Skład: Chlorofilina, 5-ALA, CoQ10, diosgenina, prekursor kwasu hialuronowego.

Zaletą tego peelingu jest to, że daje bardzo nieznaczne zaczerwienienie skóry i prawie niewidoczne złuszczanie. Generalnie, żeby uzyskać efekt silnej przebudowy skóry należy stosować głębokie peelingi medyczne. Ale im głębszy peeling, tym większe ryzyko efektów ubocznych. W przypadku peelingu fotodynamicznego 5-CR Chlorophylline uzyskujemy głębokie efekty odmłodzenia skóry przy minimalnych efektach ubocznych!

CO TO JEST PEELING 5-CR CHLOROPHYLLINE?

Terapia ta opiera się na oddziaływaniu fotoaktywatorów ze światłem o odpowiedniej długości fali. Połączenie to powoduje kontrolowane uwalnianie wolnych rodników, co stymuluje metabolizm docelowych komórek, prowadząc do remodellingu tkanek i całkowitej odbudowy skóry. Efektem zabiegu jest remodelling twarzy, szyi i dekoltu, zachodzący dzięki zwiększeniu aktywności metabolicznej fibroblastów oraz pobudzaniu syntezy kolagenu. Po serii zabiegów obserwujemy efekt liftingu i redukcję nawet głębokich zmarszczek.

JAK DŁUGO TRWA KURACJA?

Najlepsze efekty obserwuje się po wykonaniu 3-4 zabiegów w odstępnie 2 tygodni.

PO JAKIM CZASIE WIDAĆ EFEKTY ZABIEGÓW?

Pierwsze efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu.

ZMIEŃ SWOJE ZDROWIE I WYGLĄD

Zadzwoń w celu konsultacji 604-219-471.
Wypracujemy najbardziej satysfakcjonujące Cię rozwiązania, które pozwolą Ci czuć się i wyglądać mlodo!