CAVI LIPO

Cennik

Cavi Lipo to jedno z najbardziej zaawansowanych urządzeń do redukcji tkanki tłuszczowej. Wykorzystuje zjawisko stabilnej kawitacji, nie używane nigdy wcześniej w branży estetycznej, dzięki któremu osiągnięto najwyższy dotychczas poziom skuteczności i bezpieczeństwa.

Zabieg można wykonywać na uda, brzuch, ramiona, podbródek lub inne partie ciała gdzie występuje problem z nadmierną ilością tkanki tłuszczowej. Jego skuteczność w kształtowaniu sylwetki potwierdzają badania kliniczne oraz ogromna popularność w takich krajach jak Japonia, Dania czy Szwecja.

Jak działa kawitacja ultradźwiękowa?

Kiedy fala ultradźwiękowa dociera do komórek tłuszczowych ich zawartość ulega rozdrobnieniu. Wskutek wibracji tworzonych przez falę ultradźwiękową zawartość zaczyna się przemieszczać, a w komórce tworzą się puste przestrzenie. Przestrzenie te powiększają się zwiększając jednocześnie objętość komórki, aż do momentu w którym jej membrana zostaje przerwana, a zawartość uwolniona. Następnie tłuszcz zostaje w bezpieczny sposób wydalony z naturalnym systemem metabolizmu.

Dlaczego Cavi Lipo jest tak skuteczne?

Zakłócenia tworzące się przez nieregularny kształt głowicy zabiegowej sprawiają, że zachodzi zjawisko interferencji (nakładania się) fali ultradźwiękowych. Dzięki wykorzystaniu tej unikalnej i opatentowanej technologii zjawisko kawitacji jest znacznie mocniejsze. Dodatkowo kształt powierzchni głowicy sprawia, że fale emitowane są pod określonym kątem sprawiając tym samym, że skupione są tylko na tkance tłuszczowej. Dodatkowo fale zderzają się ze sobą i wpadają w wibracje, co podnosi skuteczność ich oddziaływania.

Cavi-Lipo zostało także wyposażone w silikonową głowicę stworzoną specjalnie do likwidacji cellulitu. Użycie tej głowicy powoduje, że zawartość komórek ulega upłynnieniu, co prowadzi do wyrównania ich struktury. W wyniku tego działania skóra z zewnątrz staje się jędrniejsza i gładsza, a efekt „pomarańczowej skórki” zostaje widocznie zredukowany.

Jakie są efekty zabiegu?

Efekty zabiegu to zmniejszenie obwodu np. ud lub pasa o ok 1cm po każdym zabiegu. Zalecana jest seria 4-6 zabiegów, po której powinniśmy spodziewać się ok. 3-6 cm redukcji w obwodzie. Na ostateczne rezultaty zabiegu mają również wpływ dieta i styl życia, jak również czynniki indywidualne jak sposób ułożenia komórek tłuszczowych czy uwarunkowania genetyczne.

ZMIEŃ SWOJE ZDROWIE I WYGLĄD

Zadzwoń w celu konsultacji 604-219-471.
Wypracujemy najbardziej satysfakcjonujące Cię rozwiązania, które pozwolą Ci czuć się i wyglądać mlodo!