AcuCellulite - Akupunkturowe leczenie cellulitu

Cellulit, zwany skórką pomarańczową, dotyczy około 90% kobiet. Jest to bardzo uciążliwy defekt kosmetyczny, ponieważ tradycyjne metody jego leczenia bywają często nieskuteczne.

Cellulit, czyli lipodystrofia, to zaburzenie metaboliczne, polegające na niewłaściwym rozmieszczeniu tkanki tłuszczowej z towarzyszącymi zmianami obrzękowo-włónistymi tkanki podskórnej.

Według tradycyjnej medycyny chińskiej, cellulit związany jest z niedoborem energii śledziony, co prowadzi do osłabienia funkcji przewodu pokarmowego, gromadzenia nadmiar tłuszczu, osłabienia krążenie limfy i zatrzymania krążenia płynów.

Jak to działa?

AcuCellulite poprawia krążenie krwi i limfy, wzmacnia tkankę łączną, odtruwa organizm z toksyn, wygładza i ujędrnia skórę oraz poprawia koloryt skóry i jej napięcie w obszarach problematycznych.

Jak długo trawa kuracja?

Typowo kuracja trwa 2-3 miesiące, a zabiegi odbywają się dwa trzy razy w tygodniu. Dla utrzymania dobrego efektu zaleca się powtórzenie zabiegów co 6-12 miesięcy.

Po jakim czasie widać efekty zabiegów?

Efekty zależą w dużej mierze od tego, czy konsekwentnie stosowana jest zalecona dieta. Przeciętnie efekty widoczne są już po 5 – 6 tygodniach. Jeżeli z jakichś powodów nie są kontynuowanie zabiegi podtrzymujące, to zaleca się powtórzenie całej serii zabiegów co rok.

ZMIEŃ SWOJE ZDROWIE I WYGLĄD

Zadzwoń w celu konsultacji 604-219-471.
Wypracujemy najbardziej satysfakcjonujące Cię rozwiązania, które pozwolą Ci czuć się i wyglądać mlodo!