Pierwsze zwiastuny wiosny - już od 11 lutego 2013 roku. W tym dniu pojawią się 2 nowe seriale codzienne telewizji TVN • Relacja z Rajdu Dakar 2013 - 26 stycznia w sobotę o godz. 16:25 w TVN • Wspólna oferta Cyfry+ i platformy N - od kwietnia 2013 roku pod marką nC+ - tak podano na Facebooku Cyfry+. Po paru godzinach informacja ta została zdementowana przez Michała Stryjeckiego p.o. Dyrektora ds. Public Relation platformy nC+

Twoja ulubiona prowadząca pogodę to:

 • Maja Popielarska
 • Omenaa Mensah
 • Agnieszka Cegielska
 • Dorota Gardias
Sklep Domino dla Twojego Zdrowia!
Odżywki, Witaminy i Zdrowe Esencje Natury - Sprawdź naszą ofertę!
Masz firmę?
Dodaj wizytówkę. bfip.pl
Cyfra Plus
Cyfra+ to jedyna telewizja cyfrowa z Canal+
Dom Mody Ślubnej MADONNA
kreacje ślubne i wizytowe, garnitury męskie - sprzedaż i wypożyczanie
Zakopane – Hotel Redyk
Najwyższy poziom usług hotelarskich w Polsce – 1023 m n.p.m.
Auto części
Ponad 2 Miliony Części Dostawa Gratis
Medicover: promocyjna akcja szczepień
przeciwko kleszczowemu zapaleniu mózgu
usuwanie zapachów, czyszczenie klimatyzacji
Serwis klimatyzacji w Gdańsku oraz usuwanie roztoczy, grzybów i pleśni
ozon ozonatory ozonowanie
WRC Multiozon - skuteczna ozonoterapia

Chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna

Chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna
Najlepsze oferty z całej Polski

W Polsce rośnie popularność chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Zabiegi estetyczne przestały już być zbędnym luksusem, kojarzącym się wyłącznie z gwiazdami show-biznesu. Co roku z medycyny estetycznej korzystają miliony Polek i Polaków, wydając na poprawianie swojej urody 6 mld złotych. Które kliniki i gabinety wybrać, jeśli chcemy jak najdłużej zachować lub odzyskać swoją urodę?

Badania potwierdzają, że w Polsce rocznie zabiegom chirurgii plastycznej poddaje się 500 tys. osób. Z medycyny estetycznej korzystają miliony, a liczba ta rośnie w zawrotnym tempie. W gąszczu nowo powstających klinik i gabinetów coraz trudniej wybrać właściwe miejsce, w którym profesjonaliści sprawiliby, że czulibyśmy się bezpiecznie, a efekt spełniałby nasze oczekiwania.

Przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkowe zestawienie najlepszych klinik i gabinetów medycyny estetycznej ze wszystkich regionów w Polsce.


OmorphiaInstytut Piękna Omorphia

ul. Pod Blankami 39-45, 85-034 Bydgoszcz (Dermika Salon & Spa), tel.: 52 521 41 80

Instytut Piękna Omorphia, którego szefem jest lekarz dermatolog, dr n. med. Albert Górnicki, specjalizuje się w najnowocześniejszych technikach wyszczuplania i modelowania sylwetki, usuwania cellulitu oraz odmładzania i biorewitalizacji skóry.

Cechą wyróżniającą Instytutu Piękna Omorphia jest stosowanie protokołów zabiegowych opartych na najnowszych odkryciach naukowych z dziedziny biologii skóry oraz najnowocześniejszych zdobyczy technologicznych. Jednym ze sztandarowych zabiegów stosowanych w Omorphia do redukcji tkanki tłuszczowej jest zabieg hydrolipoclasii ultradźwiękowej przy użyciu urządzenia Cavi-Lipo. Cavi-Lipo to jedno z najbardziej zaawansowanych urządzeń do redukcji tkanki tłuszczowej. Wykorzystuje zjawisko stabilnej kawitacji, nie używane nigdy wcześniej w branży estetycznej, dzięki któremu osiągnięto najwyższy dotychczas poziom skuteczności i bezpieczeństwa. Innym typem zabiegu, wyróżniającym Instytut Piękna Omorphia, jest karboksyterapia. Jest to sprawdzona metoda stosowana do odmładzania skóry, walki z cellulitem, rozstępami, zwiotczeniami skóry, łysieniem, a nawet ogniskami łuszczycy, owrzodzeniami, czy zaburzeniami krążenia obwodowego.

Dodatkowe informacje: www.omorphia.pl e-mail: omorphia.bydgoszcz@gmail.com


Magnopere

MAGNOPERE Medycyna Estetyczna
dr Roma Zielińska

Wiślane Tarasy, ul. Grzegórzecka 67d/102 , 30-559 Kraków, tel.: 509 604 440

MAGNOPERE to Gabinet Medycyny Estetycznej, w którym pod fachową opieką dr Romy Zielińskiej mogą Państwo powstrzymać oznaki starzenia i pielęgnować skórę przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod i urządzeń medycznych. Szerokie doświadczenie i wieloletnia praktyka pozwala dr Zielińskiej na indywidualne spojrzenie na pacjenta i odpowiednie dobranie terapii. Dr Roma Zielińska jest lekarzem chorób wewnętrznych z 15-letnim doświadczeniem zawodowym. Od ponad 9 lat zgłębia i propaguje zasady, jakimi kieruje się światowa medycyna estetyczna. Doświadczenie internistyczne i praktyka lekarza medycyny estetycznej, dają jej możliwość spojrzenia na całego pacjenta, co ma ogromne znaczenie przy wyborze metody leczenia i znacząco wpływa na skuteczność efektów terapeutycznych. Zakres  usług wykonywanych przez dr Romę Zielińską cieszy się ogromnym  zainteresowaniem. Dr Roma Zielińska świadczy szeroką gamę usług z zakresu nowoczesnej medycyny estetycznej, laseroterapii, kosmetologii oraz modelowania sylwetki, zarówno dla Pań jak i Panów.

Zabiegi wykonywane są dyskretnie w ekskluzywnym gabinecie blisko dzielnicy Kazimierz w Krakowie. Dzięki profesjonalnym zabiegom z wykorzystaniem preparatów najwyższej jakości będą mogli Państwo cieszyć się młodszą i jędrniejszą skórą bez zmarszczek i przebarwień. MAGNOPERE Medycyna Estetyczna dr Roma Zielińska:

 • laseroterapia - laser MixTo SX CO2
 • botox, kwas hialuronowy
 • sculptra
 • laserowe usuwanie przebarwień i zmian skórnych
 • mezoterapia igłowa
 • powiększanie i modelowanie ust
 • peelingi medyczne
 • New Midas - odchudzanie i modelowanie sylwetki
 • Aqualyx

Dodatkowe informacje: www.magnopere.pl e-mail: roma.zielinska@magnopere.pl 


Face & Body institute

Face and Body Institute – polsko-brytyjski
Instytut Medycyny i Kosmetyki Estetycznej
oraz Dermatochirurgii

ul. Starowiślna 4/1, 31-032 Kraków, tel.: 12 430-18-81

Face and Body Institute – polsko-brytyjski Instytut Medycyny i Kosmetyki Estetycznej oraz Dermatochirurgii

To miejsce stworzone przez specjalistów dla Ciebie i Twoich potrzeb! Instytut utrzymany na najwyższym, światowym poziomie dzięki ponad 17-letniemu doświadczeniu jego założycielki – dr Elisabeth Dancey – gwarantuje bezpieczeństwo, dyskrecję i spektakularne rezultaty bez ryzyka.

Face and Body Institute oferuje gamę zabiegów kosmetycznych, specjalistycznych masaży, autorskich technik modelowania sylwetki i leczenia cellulitu oraz zabiegów z zakresu chirurgii znamion skórnych i chirurgii plastycznej.

Specjalnością Instytutu jest poprawianie kondycji skóry najnowocześniejszymi, najmniej inwazyjnymi metodami: Zaffiro, Surgitron II, Mole-Mate, Beauty Light, DermaPen i z użyciem najwyższej jakości wypełniaczy tkankowych: Juvederm Ultra, Styl Age, Radiesse, Sculptra.

Metody przeprowadzania zabiegów są wynikiem długoletnich badań, praktyk oraz ciągłego udoskonalania technik. Efektem tego są bezpieczne i skuteczne zabiegi - wykonywane przez doskonałych specjalistów - pozwalające na długo zachować naturalne piękno. Instytut wielokrotnie nagradzany był przez: In Style, Uroda Beauty Expert, Newsweek, Miasto Kobiet.

Od 2007 roku prowadzi także akcję profilaktyki nowotworów skóry "Rak nie boli. Badaj się i żyj!", której patronują i wspierają wielkie osobistości ze świata nauki, kultury i sportu. To miejsce w którym poczujesz się komfortowo, bezpiecznie i po prostu dobrze...

Dodatkowe informacje: www.medyczne-fbi.pl e-mail: instytut@medyczne-fbi.pl


Ambasada UrodyAmbasada Urody Medical SPA

ul. Hlonda 2 (róg al. Rzeczypospolitej), 02-972 Warszawa Wilanów, tel.: 22 253 23 23

Medycyna estetyczna, obok laseroterapii i nowoczesnego odchudzania, jest jednym z fundamentów naszego Medical SPA. Daje szybkie efekty i prowadzi do metamorfozy pacjenta, zarówno fizycznej, jak i psychicznej (czy wiesz już, kim będziesz bez swoich kompleksów?). Odmładzamy, wygładzamy, walczymy za Ciebie z upływającym czasem.

Podczas konsultacji wspólnie określamy cel, a następnie dobieramy optymalną terapię: mezoterapia igłowa, bezigłowa i mikroigłowa, botoks, wypełnianie kwasem hialuronowym, który, w zależności od użytego preparatu, likwiduje zmarszczki lub redukuje blizny, modeluje twarz, uwydatnia kości policzkowe, powiększa usta. Przebarwienia i blizny usuwają peelingi medyczne, a także zabiegi laserowe. Na łysienie najlepszy jest Regeneris. Na cellulit – lipoliza iniekcyjna.

Medycyna estetyczna to upiększanie, ale też skuteczna metoda walki z problemami skóry: starzeniem lub szpecącymi defektami. Trafiając pod opiekę lekarzy z wieloletnim doświadczeniem, posługujących się najwyższej klasy laserami oraz preparatami (nie znajdziesz u nas tanich zamienników!), masz pewność, że cokolwiek chcesz osiągnąć - zdrową skórę, a może nową, młodszą twarz - uzyskasz to właśnie u nas, w najnowocześniejszym Medical SPA w Warszawie. 

Dodatkowe informacje: www.ambasadaurody.pl e-mail: wilanow@ambasadaurody.pl


Linea CorporisLINEA CORPORIS - Klinika otwarta na piękno,
Klinika otwata na Twoje potrzeby

ul. Nowniarska 1, 00-235 Warszawa, tel.: 22 635 73 63

Linea Corporis jest nowoczesnym ośrodkiem powstałym dzięki połączeniu praktyk trzech doświadczonych lekarzy, nowej filozofii działania i wytrwałemu dążeniu do realizacji wspólnego marzenia.

Postrzegamy piękno jako atut w dążeniu do pełni życia, jako formę wolności. Nasza praca jest dla nas ważna, ponieważ mamy ambicję być czymś więcej niż jeszcze jednym ośrodkiem chirurgii plastycznej. Chcemy być nicią łączącą medycynę i sztukę. Stworzyliśmy wrażliwy i komunikatywny zespół z indywidualnym podejściem do problemów każdego pacjenta. Zespół pracujący w atmosferze wzajemnego zaufania, ciepła, optymizmu, zrozumienia innych i dyskrecji.

Wykonujemy pełny zakres operacji estetycznych:

 • plastyka odstających uszu
 • plastyka powiek
 • facelift
 • plastyka nosa
 • plastyka piersi
 • powiększenie piersi
 • zmniejszanie piersi
 • korekcja wciągniętych brodawek
 • zmniejszanie brodawek lub/i otoczek
 • plastyka powłok brzucha
 • plastyka ud
 • odsysanie tkanki tłuszczowej
 • operacjen intymne (zmniejszenie warg sromowych, plastyka pochwy)

Dodatkowe informacje: www.lineacorporis.pl e-mail: lc@lineacorporis.pl


BiogenicaBiogenica

Al. Wilanowska 105/1, Warszawa, tel.: 727 55 77 77
ul. Grunwaldzka 519C/2, 62-064 Poznań, tel.:  61 661 77 77

W naszej ofercie: botox, powiększanie ust, redukcja zmarszczek, laser CO2, frakcjonowanie laserowe, Sculptra, Radiesse, kwas hialuronowy, modelowanie owalu twarzy, wolumetria, zamykanie naczynek, Macrolane, leczenie blizn, korekta nosa kwasem hialuronowym, lipoliza, lipoliza laserowa z liposukcją, mezoterapia, nitki hialuronowe, ozonowanie krwi, medycyna anti-aging, medycyna regeneracyjna.

Dodatkowe informacje: www.biogenica.pl e-mail: kontakt@botokspoznan.pl


Ambassade de la BeauteAmbassade de la Beauté

ul. Hlonda 2 (róg al. Rzeczypospolitej), 02-972 Warszawa, tel.: 22 253 23 23

Zabiegi medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej i laseroterapii są skuteczniejsze, a ich efekty utrzymują się znacznie dłużej, gdy poddawana im skóra jest zdrowa i zrównoważona. Odpowiednia pielęgnacja przyspiesza procesy gojenia, redukuje powstałe zaczerwienienia, a także wzmacnia i znacznie wydłuża terapeutyczne efekty.

Naprzeciw potrzebom specjalistów medycyny estetycznej, dermatologów oraz samych pacjentów wychodzi Biologique Recherche, francuska marka o rewolucyjnym podejściu do skóry. Stosuje najwyższe stężenia substancji aktywnych, autorskie masaże oraz wykorzystuje innowacyjne urządzenia: Remodelling Face do modelowania skóry twarzy oraz Micro-Puncture Lab, pierwszą na polskim rynku mezoterapie mikroigłową, już nagrodzoną przez profesjonalne jury w branżowym konkursie. Specjalistyczne zabiegi, takie jak Biosensible dla skór reaktywnych oraz jego liftingująca wersja Hydratenseur Biosensible skutecznie uspokajają skórę, przywracając jej komfort i skracając lub w pełni eliminując okres rekonwalescencji.

Legendarną skuteczność Biologique Recherche potwierdza zaufanie wiernych marce gwiazd. Wśród fanów Biologique Recherche znajdziemy Madonnę, Brada Pitta i Angelinę Jolie,  Salmę Hayek, Sharon Stonę, czy Johna Galliano. 

Dodatkowe inf.: www.biologique-recherche.pl e-mail: instytut@biologique-recherche.pl


Szpital św. Anny w PiasecznieSzpital św. Anny w Piasecznie

ul. Mickiewicza 39, 05-500 Piaseczno, tel.: 661300313

Wszystkim, którzy pragną z nami odkryć swoje piękno Szpital św. Anny w Piasecznie proponuje szeroki wachlarz zabiegów z dziedziny chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej - dodających urody, opóźniających procesy starzenia oraz modelujących sylwetkę. Oferujemy także kompleksowe usługi dla osób intensywnie odchudzających się.
 
Operacje przeprowadza dr Wojciech Wacławowicz - doświadczony specjalista z zakresu chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i dziecięcej. Każdy zabieg jest starannie dobierany do indywidualnych potrzeb i wymagań pacjentów. Pracując na sprawdzonych, technologicznie zaawansowanych preparatach oraz na najwyższej jakości sprzęcie zapewniamy pełne bezpieczeństwo. Nasi pacjenci mają zagwarantowaną kompleksową, całodobową opieką medyczną - od momentu przyjęcia, do zakończenia procesu terapeutycznego.

W NASZEJ OFERCIE:

 • Korekta twarzy (lifting twarzy i szyi, plastyka powiek górnych i dolnych, korekta nosa i przegrody, plastyka czubka nosa, plastyka uszu)
 • Plastyka piersi (powiększanie z użyciem implantów, podnoszenie, pomniejszanie (redukcja), operacje ginekomastii
 • Modelowanie sylwetki (plastyka powłok brzusznych, liposukcja wspomagana ultradźwiękowo aparatem najnowszej generacji: brzuch, biodra, twarz, szyja, kolana, plastyka skóry ud i ramion, plastyka okolic intymnych)
 • Korekcja blizn i usuwanie zmian skórnych
 • Małoinwazyjne zabiegi kosmetyczne (redukcja zmarszczek: botoks oraz wypełniacze, powiększanie ust)

Dodatkowe informacje: www.piaseczno.emc-sa.pl e-mail: plastyka.piaseczno@emc-sa.pl


WellDermCentrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej
WellDerm

ul. Piękna 44, 00-672 Warszawa, tel.: 22 24 34 144
ul.
Inowrocławska 21/2, 53-653 Wrocław, tel.: 71 780 66 26

Czy wiesz, że to jak będziesz wyglądać za 5, 10, 20 lat, zależy od tego, jak zadbasz o siebie dziś?

Centrum WellDerm proponuje rewolucyjne podejście do dbania o urodę.

URODOWY PRZEGLAD SKÓRY

to nowa usługa na rynku dermatologii estetycznej i sposób na piękny wygląd przez długie lata.

Metoda opracowana przez dr Agnieszkę Bliżanowską, jedną z najbardziej rozpoznawalnych dermatologów estetycznych w Polsce, dokładnie określi potrzeby Twojej skóry. Efektem przeglądu będzie indywidualny plan pielęgnacji: codziennej i gabinetowej. My pokazujemy możliwości – Ty decydujesz o zakresie ich realizacji! Gwarantujemy, że wspólnie osiągniemy efekt, o jakim marzysz – naturalnego i pięknego wyglądu.

Dlaczego warto nam zaufać?

 • W WellDerm pracują lekarze z wieloletnim doświadczeniem o wysokich kompetencjach estetycznych.
 • Jako nieliczni w Polsce wykonujemy skomplikowane zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i kształcimy innych lekarzy.
 • Na bieżąco śledzimy światowe trendy. Wybieramy tylko skuteczne i bezpieczne zabiegi. Staramy się, by nasi klienci jako pierwsi mogli z nich korzystać.

JUŻ DZIŚ W WELDERM POZBĘDZIESZ SIĘ CIENI POD OCZAMI za pomocą debiutującego w Polsce zabiegu Teosyal Redensity II®

 • 9 lat badań klinicznych (we Francji i Szwajcarii), 100% zadowolonych pacjentów
 • Niczym hialuronowa poduszka przykrywa i wypełnia cienie pod oczami
 • Korektory i ciemne okulary nie będą już potrzebne!

Dodatkowe informacje: www.wellderm.pl e-mail Wrocław: rejestracja@wellderm.pl
e-mail Warszawa: rejestracja.warszawa@wellderm.pl


Perfect Glamour

Perfect Glamour - Centrum Urody
Medycyna estetyczna, makijaż permanentny

ul. Kamieńskiego 57/1, 51-124 Wrocław, tel.: 71 327 67 14

Specjalnością salonu kosmetycznego Perfect Glamour jest profesjonalna medycyna estetyczna oraz makijaż permanentny. Nie tylko wykonujemy zabiegi, ale także przeprowadzamy liczne kursy.

 • Zabiegi toksyną botulinową
 • Wypełnianie kwasem hialuronowym
 • Makijaż permanentny, paramedyczny
 • Nici hialuronowe, wolumetria
 • Laserowe zamykanie naczynek
 • Mezoterapia
 • Peelingi medyczne
 • Regeneris - osocze bogatopłytkowe

W salonie kosmetycznym Perfect Glamour wykorzystujemy wyłącznie najnowocześniejszy sprzęt oraz najwyższej jakości, oryginalne preparaty. Medycyna estetyczna jest naszą pasją, co pozwala nam podchodzić do pracy z ogromnym zaangażowaniem. Profesjonalizm i najwyższy poziom świadczonych usług w Perfect Glamour  został wyróżniony i uznany za jeden z najlepszych przez w rankingu tygodnika Newsweek.

Dodatkowe inf.: www.perfect-glamour.pl e-mail: centrum.urody@perfect-glamour.pl


Willa WerneraWilla Werner'a

ul. Kościuszki 41, 81-702 Sopot, tel.: 58 343 29 73

Willa Werner’a  w Sopocie to ekskluzywny salon kosmetyki i medycyny estetycznej dla wymagających osób, ceniących sobie najwyższe standardy usług. To, co wyróżnia nas na tle innych salonów to najnowocześniejsza, jak na razie jedyna w Polsce  WIRTUALNA STRZYKAWKA - AKTIVA!!!

Jako najnowocześniejsze takie urządzenie na rynku bezinwazyjnie i bezpiecznie umożliwia dostarczanie bardzo dużych ilości substancji aktywnych na wybrany poziom głębokości skóry, bez uszkodzenia jej biologicznej struktury i funkcji komórki.

Wprowadzane koktajle o wysokim stężeniu są dobierane indywidualnie do potrzeb skóry. Efekty zabiegów są bardzo szybkie, satysfakcjonujące i co najważniejsze trwałe. Składniki aktywne uwalnianie są wewnątrz skóry do 48 godzin, przez co odżywianie i regeneracja następuje stopniowo od wewnątrz, co daje rewelacyjne efekty wzmacniania, ujędrniania i uelastycznienia skóry twarzy i całego ciała. Zastosowanie specjalistycznych dermokosmetyków renomowanej włoskiej firmy MEDICAL SEEV z WIRTUALNĄ STRZYKAWKĄ doskonale sprawdza się podczas zabiegów odmładzających, ujędrniających, wyszczuplających, redukujących cellulit  i rozstępy. W naszej ofercie proponujemy także zabiegi na twarz: biostymulujący, botoseev z użyciem peptydu botulinowego, hialuronowy oraz oxispot na przebarwienia oraz wiele innych.

Dodatkowe informacje: www.willawernera.pl e-mail: recepcja@willawernera.pl


A-Derm SerwisA-DERM-SERWIS Przychodnia Specjalistyczna

ul. Waszyngtona 42/3, 42-217 Częstochowa, tel.: 34 3245485

Oferujemy Państwu usługi z zakresu dermatologii ogólnej i estetycznej, dermatochirurgii, flebologii, krioterapii, kosmetyki oraz laseroterapii.

MEDYCYNA ESTETYCZNA:

 • Botox – usuwanie zmarszczek mimicznych
 • Kwas hialuronowy – wypełnienie zmarszczek
 • Modelowanie i powiększanie kształtu ust
 • Lipoliza iniekcyjna – likwidacja tkanki tłuszczowej
 • Kriolipoliza – redukcja tkanki tłuszczowej
 • Epilacja - laserowa trwałe usuwanie owłosienia
 • Fotoodmładzanie – likwidacja przebarwień i zmian naczyniowych
 • Mezoterapia igłowa – rewitalizacja skóry
 • Mezoterapia skóry owłosionej głowy
 • Makijaż permanentny
 • Regeneris – osocze bogatopłytkowe
 • Sculptra – lifting bez skalpela
 • Voluma – modelowanie kształtu twarzy
 • Laser frakcyjny CO2 - usuwanie blizn
 • Laserowe zamykanie naczyń – skuteczna walka z rumieniem
 • Cosmelan, Dermamelan - najskuteczniejsza walka z przebarwieniami
 • Skleroterapia - nieoperacyjna metoda leczenia żylaków
 • Trychologia – badanie przyczyn łysienia
 • Odchudzanie pod kontrolą lekarza bariatry

KOSMETOLOGIA I KOSMETYKA: peelingi (pełna gama), mikrodermabrazja korundowa, oxybrazja - peeling wodno-tlenowy, przedłużanie i zagęszczanie rzęs, depilacja woskiem, manicure, pedicure, oczyszczanie skóry, złota maska, Roll-Cit medyczny, masaż klasycznym, masaż bańką chińską.

Dodatkowe informacje: www.adermserwis.eu e-mail: aderm-serwis@hoga.pl


MediSanteMediSante

ul. Widok 10 lok. 1, 00-023 Warszawa, tel.: 22 692 43 34

Nasze cetrum medyczne dba o dwie rzeczy: o PROFESJONALNOŚĆ i o CIEBIE! Wszystko to wsparte nowoczesną technologią tworzy sens istnienia firmy. Działamy na rynku który znamy i rozumiemy. Troszczymy się o naszych dotychczasowych pacjentów, a zapraszamy tych, którzy nas jeszcze nie znają. Gwarantujemy wysoką jakość usług przy pełnym ich zakresie równoważąc to rozsądnymi cenami. W zgodzie z naszym hasłem "...z myślą o Tobie" proponujemy Państwu naszą opiekę i nasze najlepsze umiejętności. Zdobywanie zaufania wymaga wiedzy, umiejętności i... cierpliwości którą pracownicy médi'santé posiadają.

W naszej ofercie:

 • depilacja laserowa
 • fotoodmładzanie
 • usuwanie przebarwień
 • usuwanie rumienia, trądzika różowatego
 • zamykanie naczynek
 • makijaż permanentny
 • wybielanie zębów

Dodatkowe informacje: www.medisante.pl e-mail: biuro@medisante.pl


ConsensusCentrum Medycyny Estetycznej i Laserowej
Consensus

Plac Szczepański 3, I piętro, 31-011 Kraków, tel.: 12 422 55 55

Uwierz w METAMORFOZY!

Consensus świadczy usługi medycyny estetycznej i laserowej od 1999 roku. Najważniejsze jest dla nas zdrowie i zadowolenie Pacjentów, najwyższa jakość świadczonych usług i  podnoszenie kwalifikacji. Stale inwestujemy w sprawdzone urządzenia, wprowadzamy najlepsze preparaty i poszerzamy zakres usług.

Dla Państwa przygotowaliśmy Program Metamorfozy. Dołącz do nas - skorzystaj z rabatów u nas i u naszych Partnerów, przyjmuj zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia.

Zadzwoń i powiedz nam o swoich potrzebach, a my wybierzemy zabieg najskuteczniejszy dla Ciebie: przygotujemy specjalnie dla Ciebie indywidualny cykl zabiegów lub zaproponujemy najskuteczniejszy zabieg lub, wśród których znajdziesz:

 • pełen zakres zabiegów medycyny estetycznej
 • pełen zakres kosmetyki leczniczej
 • dermatologiczne kliniczna
 • zabiegi laserowe
  depilacja laserowa
  laserowe zamykanie naczyń na twarzy i nogach
  laserowe usuwanie przebarwień
  zimny laser wyszczuplający i-Lipo
  chirurgia laserowa
  biostymulacja laserowa
  laserowa korekcja blizn i rozstępów
  laser frakcyjny, fotoodmładzanie
 • thermolifting Zaffiro
 • masaże podciśnieniowe
 • Icoone i Endermolift

Serdecznie zapraszamy, skorzystaj z 20% rabatu na hasło tvnfakty.

Dodatkowe informacje: www.consensus.med.pl e-mail: centrum@consensus.med.pl


Medical EstheticMedical Esthetic

ul. Arabska 5, 03-977 Warszawa, tel.: 22 403 64 26

Medical Esthetic jest nowoczesną kliniką położoną w zielonym sercu Warszawy (Saska Kępa), mającą w swojej ofercie sprawdzone i bezpieczne procedury medyczne. Konsultacje oraz zabiegi medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej wymagają odpowiednich warunków. Pacjenci mogą liczyć na dyskrecję i komfort pobytu.
 
Oddziałem chirurgii plastycznej kieruje dr Grażyna Jurek - chirurg plastyk, uznawana obecnie za jednego z lepszych specjalistów w tej dziedzinie. Profesjonalizm, spokój i czas poświęcany pacjentowi nie tylko przed ale i po operacji - to istotne cechy w pracy lekarza a specjalisty chirurgii estetycznej - szczególnie! Dr Jurek jako jedyny chirurg plastyczny w Polsce jest członkiem elitarnej Europejskiej Akademii Chirurgii Plastycznej Twarzy EAFPS!
 
Sercem kliniki jest oczywiście blok operacyjny. Musi on gwarantować bezpieczeństwo dla pacjenta i wygodę pracy zespołów operacyjnych. Klimatyzacja, specjalistyczna wentylacja pomieszczeń, ceryfikowany system przesyłania gazów medycznych, najnowszy aparat anestezjologiczny renomowanej niemieckiej firmy Draeger wraz z systemem INFINITI - kontrolującym przebieg operacji, sterylizatornia oraz specjalnie wyprodukowane dla Medical Esthetic narzędzia do chirurgii plastycznej to istotne elementy współczesnej kliniki chirurgicznej. Pacjenci mają możliwość przebywania w komfortowych warunkach w okresie pooperacyjnym pod opieką doświadczonej kadry medycznej. Cisza, spokój a jednocześnie bliskość Dworca Centralnego i Wschodniego powodują, że nie tracimy cennego czasu na dojazd.

Dodatkowe inf.: www.chirurgiaestetyczna.pl e-mail: warszawa@ChirurgiaEstetyczna.pl


W górę
Joanna Kryńska

Jak czegoś bardzo chcesz i próbujesz, to nie ma takiej możliwości ...

08.12.2012
Czytaj całość
Anita Werner

"Gdy w TVN pojawił się Kamil Durczok, zaproponował mi prowa- dzenie...

28.06.2010
Czytaj całość
Maja Popielarska

"Nasze kategorie nie wynikają z tego, czy ktoś ma pieniądze, czy ni...

28.06.2010
Czytaj całość
Marek Tejchman

"Musimy dbać o jakość debaty publicznej w Polsce, nie ulegać tablo...

02.12.2009
Czytaj całość

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, Euro 2012 dla Polski, wypadek pod Grenobleczytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright © 2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone.
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się